גן אירועים זול בדרום

אזור הדרום התווסף, במהלך השנים, למפת האירועים של מדינת ישראל, כך שכיום רבים בוחרים בערי וביישובי הדרום לעריכת האירוע שלהם, גדול או קטן, משפחתי או עסקי. בין כל היתרונות של אזור הדרום, בולט יתרון מרכזי אחד, והוא נוגע לעלות האירוע מה המגמה בגני האירועים בדרום? ואיך ניתן לבחור את גן האירועים שמחירו הוא האטרקטיבי ביותר?

נקודת המוצא: גן אירועים בדרום זול יותר

אם מתבוננים על הדרום בהשוואה לאזורים אחרים של מדינת ישראל, ניתן ללמוד שברוב המקרים, עלות קיום האירוע בדרום נחשבת לאטרקטיבית ביותר. הדברים אמורים לא רק לגבי אולמות או גני האירועים, שפונים לכאורה לקהל מצומצם יותר של לקוחות ולכן נוטים ללכת לקראתו, אלא גם בהתייחס לנותני שירותים אחרים המרכיבים את משוואת האירוע: צלמים, תקליטנים וכיוצא בזה. עם זאת, כאשר אותו בעל מקצוע אינו פועל באזור הדרום בדרך קבע, ייתכן כי יגבה תעריף מעט גבוה יותר מאשר הוא נוהג במקומות אחרים, וזאת עקב עלויות הנסיעה.

כמובן שלא ניתן להתייחס לאזור הדרום, בנוגע לגני אירועים כמו בכל מובן אחר, כמקשה אחת. גם אם הנחת היסוד היא שהמחיר נוטה להיות זול יותר, עדיין יימצאו פערי מחירים, אפילו משמעותיים, בין גני אירועים שונים באזור. לפיכך, מציאת גן אירועים זול בדרום מצריכה מאמץ מסוים מצד בעלי האירוע.

למקסם את עלות האירוע

חתונה, בר מצווה ברית, או אירוע עסקי, אף אחד מאתנו לא מתמקד בחיפוש שלו דווקא על גן אירועים זול בדרום. אלא – מטרת מזמיני האירוע היא למקסם את התמורה שאנו מקבלים בעד כספנו, כל שהאורחים והמוזמנים ייהנו, והאירוע כולו יותיר טעם טוב וזיכרונות מאושרים מהחוויה כולה. כאשר עורכים אירוע במקום שהנו מרוחק מעט מהמרכז הרי שניתן להשיג את מרבית השירותים לאירוע במחיר נמוך משמעותית בהשוואה לאזור המרכז.

כך למשל,  סלון כלות, איפור לכלה ובנות המשפחה, סידורי פרחים, אטרקציות ועוד, יתומחרו ברמת מחיר נוחה יותר לעומת מחיריהם באזורים אחרים. הוזלת המחיר בשירותים מסוימים הכרוכים באירוע, יאפשרו לכם, בעלי השמחה, לפנק את האורחים ולארגן אירוע עשיר יותר מכפי שהיה מתאפשר לכם לו הייתם עורכים את האירוע במיקום אחר.    

כך עושים זאת נכון

כמובן שבתחום האירועים, אפילו יותר מאשר בתחומים אחרים, מומלץ מאד לבצע סקר שוק בין מספר אולמות אירועים פוטנציאליים, ולבחון את הפערים בהצעות. יש לשים לב שהמחיר הניתן לכם תלוי גם במשתנים דוגמת מספר האורחים, התקופה בשנה בה נערך האירוע או אפילו היום הספציפי בשבוע.
אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת הצעת מחיר משתלמת לעריכת אירוע בדרום.

גני רימונים מתהדרים באיכות ומקצועיות שאין עליה עוררין!

במהלך האירוע יעמוד לשירותכם צוות מקצועי ומנוסה שיעזור לכם בכל, החל מליווי אישי וזמין טרם תחילת הירוע ועד לתזמון האירוע, סידור מקצועי וארגון מופתי יחד עם כל אשר תבקשו.
בתור זוג העומד בפני מעמד היום המרגש בחייו, אנו בגני רימונים מעניקים לזוגות המתחתנים מענק בונוס מיוחד ! סוויטת חלומות יוקרתית ומפנקת אשר תשרת אותם לכל מהלך האירוע, ועד הבוקר שלאחריו !!

השאירו פרטים עכשיו

סגירת תפריט
Get Widget
דילוג לתוכן