תכנון אירוע גדול הדברים החשובים

אירועים זה דבר משמח, בין אם מדובר בבר/בת מצווה, חינה, בריתה ואיך לא, קודש הקודשים- חתונה.

כל אחד רוצה שהאירוע שלו יהיה מושלם, אבל בשביל מושלם צריך לעבוד ויש כמה דברים חשובים שצריך לדעת בתכנון אירוע גדול:
 

מספר מוזמנים

לפני שהתחלנו לתכנן בכלל את אופי החתונה צריך לעשות רשימה של מספר מוזמנים, בנוסף לכך צריך לוודא מי מגיע ומי לא, היום למזלנו קיימות חברות שעושות את זה עבורך. את הרשימה של המוזמנים יש לחלק לקטגוריות, דבר שיקל עלינו בהמשך. אז אחרי שעברנו על המוזמנים וביררנו מי מגיע ומי לא, אפשר לגשת למלאכה השנייה.
 

בחירת מיקום ואולם

את מיקום האולם לרוב נבחר לפי מיקום גיאוגרפי של המשפחות, חשוב שזה יהיה טווח של אמצע על מנת להקל על ההגעה של האורחים ומשפחות החוגגים. לאחר שנבחר את המיקום הגיאוגרפי נתחיל לחפש אולמות שיתאימו לטעם האישי של החוגגים. בחירת האולם לרוב תקבע לפי מסגרת התקציב שברשותנו, כמות המוזמנים והמיקום הגיאוגרפי.

חשוב גם לקבוע את אופי האולם בהתאם לעונת האירוע, קיימים שלל אולמות שכוללים אירוע שיכול להתרחש גם בקיץ וגם בחורף ושבעצם מציעים מקום פתוח או סגור או שילוב של שניהם, בהתאם לרצון הלקוח.
 

בחירת קייטרינג

יש הטוענים שזה אחד הדברים החשובים שיש לשים עליו דגש בעת ארגון של אירוע; הדרך ללב האורח היא דרך קיבתו. כל מה שיהיה מסביב לא יקבע כלום, מה שידברו עליו למחרת הוא אופי האוכל שהוגש בחתונה והטיב שלו. נצטרך להתחיל לצמצם את המבחר שקיים, נחלק את זה לקטגוריות של תקציב, סגנון האוכל, האם נרצה לקחת קייטרינג חיצוני או בכלל קייטרינג שעובד עם האולם שבחרנו, וכמובן לפי מספר המוזמנים. לאחר שהתחלנו לצמצם את הבחירה נצטרך להתחיל לקבוע פגישות ולבצע טעימות.

נבצע בין היתר בדיקה של איכות הקייטרינג, חוות דעת של אנשים שרכשו את שירותיהם בעבר וכמובן כימיה ביניכם לבין בעלי הקייטרינג. חשוב לוודא מה מגיע בחבילה, מה רמת השירות של המלצרים ומה צורת ההגשה שתרצו (בופה/הגשה לשולחן). תצטרכו להחליט אם תרצו אירוע עם אוכל חלבי או בשרי. במידה ולא מדובר באירוע גדול מימדים, קיימת גם אופציה למגשי אירוח מיוחדים עם צורת הגשה מקורית בה האוכל מוגש באריזות קטנות דוגמת מיני קישים ומיני כריכונים, כמו כן גם מיני קינוחים בשלב מאוחר יותר כמובן.
 

בחירת לבוש ובחירת מוזיקה (דיג’יי)

כולנו רוצים להראות במיטבנו בכל אירוע בעיקר אם מדובר ביום המיוחד שלנו, חשוב לעשות חיפוש מקיף בשביל לקבל את ההצעה הטובה ביותר מבחינה כספית והתאמה אישית של הויז’ן שיש לנו בראש ללבוש.
 
אסור לשכוח את עניין המוזיקה- לחפש דיג’יי שאנחנו מתחברים אליו בפן האישי ובפן המוזיקלי, חשוב להעביר לנו את הרצונות והאהבות המוזיקליות שלנו כדי שהחוויה תהיה מושלמת.
 
כל הדברים הללו יבטיחו שלמחרת האירוע תקומו שמחים וכמובן שכולם ידברו על מה שקרה אתמול, בהצלחה.

גני רימונים מתהדרים באיכות ומקצועיות שאין עליה עוררין!

במהלך האירוע יעמוד לשירותכם צוות מקצועי ומנוסה שיעזור לכם בכל, החל מליווי אישי וזמין טרם תחילת הירוע ועד לתזמון האירוע, סידור מקצועי וארגון מופתי יחד עם כל אשר תבקשו.
בתור זוג העומד בפני מעמד היום המרגש בחייו, אנו בגני רימונים מעניקים לזוגות המתחתנים מענק בונוס מיוחד ! סוויטת חלומות יוקרתית ומפנקת אשר תשרת אותם לכל מהלך האירוע, ועד הבוקר שלאחריו !!

השאירו פרטים עכשיו

סגירת תפריט
Get Widget
דילוג לתוכן